המשימה שלנו

תוכניות חודשיות

אור ישראל מאחד, מחנך ומאגד משפחות ובוגרים צעירים בטורונטו באמצעות מסר תורני רלוונטי, אירועים חברתיים ותכנות

צפיות בסרטון

מי אנחנו


הרב ישראל יעקובוב הוא המנהיג הרוחני של הקהילה הבוכרית במרכז קהילה מאז 2013. בגיל 19 הוא הוכיח את עצמו כמרצה דינמי, אוסף המוני ענק על בסיס שבועי. הוא למד תורה בניו יורק ובישראל במשך שנים רבות. בהוראתו בעברית, רוסית ואנגלית, הוא היה פעיל בפעילותם של רווקים, זוגות ומשפחות, צעירים ומבוגרים, ועזר להפוך את חייהם לגדולים בהרבה. בסרטוני היוטיוב שלו יש מעל 120,000 צפיות.

הצהרת שליחות

להפיץ את האור והחוכמה של המורשת היהודית הגדולה ביותר שלנו – התורה שלנו – בכל טורונטו והעולם.

אנו מחברים אנשים לתוכניות יהודיות קיימות בטורונטו ויוצרים הרצאות כשיש צורך.

כל חבר בקהילה שלנו צריך להיות מעורב: גברים, נשים, רווקים, זוגות, בני נוער וילדים. כעת, אנו פונים אל העולם היהודי הגדול יותר. בהצלחה אדירה.

אנו מעוררים השראה, מוטיבציה ומרוממים כל יהודי לבנות משפחות בריאות ועתיד טוב יותר עבור ילדינו, ולהילחם בהתבוללות. אנו, היהודים, ירשנו את החוכמה הגדולה ביותר של העולם כולו. חוכמה זו מנחה את דרכנו לעבר מה שהכי חשוב בחיינו – המשפחות והעצמיות שלנו.

מטרתנו היא לחזק את הגרעין היהודי שלנו! אור ישראל יסייע לאנשים לגלות מי אנחנו באמת, ומה אנו שואפים להפוך! את ההרצאות אנו מכוונים לאנשים לתת בהירות כיצד לשגשג במאה ה -21 ואיך ליצור חיים יהודיים הרמוניים, שנוכל להיות גאים בהם!

היסטוריה

אור ישראל הוקם על ידי הרב ישראל יעקובוב בשנת 2017. הארגון נקרא לזכרו של סבו, ישראל עם מטרתו, לאחד ולחזק יהודים בטורונטו ובכל העולם. במהלך חמש השנים האחרונות אירועים חד פעמיים, מלכות שבועיות, שיעורי נשים דו שבועיים, ארוחות ערב שישי ותוכניות למידה התרחשו עם המון משוב נהדר.

ההצלחה של התוכניות הללו, כמו גם ההרצאות של הרב יעקובוב בעברית, אנגלית ורוסית בערוץ היוטיוב שלנו הראו לנו שעלינו להפוך את המאמצים האלה עוד יותר לחזקים. ואז נולד אור ישראל.

X
X